HEMEN ARA

0546 582 86 09

info@istanbulklimaservisim.com

Açılış saatleri

7 / 24 Acil Klima Hizmeti

İstanbul Chiller Servisi Çiller( chiller)  soğutma sistemi hava akışkanı sıkıştırma yöntemi su döngüsü hava döngüsüyle birleşip soğutucu akışkanla ısının artırılma ve soğutma yöntemi ısı eşanjörü gereklidir.çok kuvvetli olan bu cihazlar ömürlük kullanımı sayesinde gerek hastane gerek tekstil büyük firmalar büyük binalar  otel tarzı yerlerde çok geniş kullanım alanı bulmuştur.

Bu tür cihazlar su kule de toplanır ve gerekli alanlara dağılır . santral gereklidir. çiller santrali olarak kullanım alanı bulmaktadır.çok geniş kullanım alanı sunmaktadır tek bir cihaz kocaman bir hastanenin ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılayabilir.çiller cihazlar 2003 yılından itibaren ülkemizde kullanılmakta olup en yaygın merkezi sistemler klima türlerindendir .İstanbul da hizmet vermekteyiz. servis sonrası iletişim memnuniyet ve  değer bakımından siz değerli müşterilerimize kolaylık ve konfor sağlıyoruz 7/24 ve acil servis olarak mağduriyetin giderilmesi için %100 lük verim sağlıyoruz. parça garantili işlemler ile güven sağlıyoruz. İstanbul klima olarak hizmet vermekte olduğumuz cihazlar aşağıda ki gibidir.

Yıllık bakım yapılması hem sağlık hem maliyet açısından çok önemlidir.kontrol otomasyonları mevcuttur bu sayede nerde ne zaman kullanılacağı kaç saat çalışacağı belirlenir bu chiller cihazların.özel plan proje gerekmektedir inşaat halindeylen uygulamaya geçmesi çok önemlidir bu tür chiller cihazların  kapasiteleri belirlenir ona göre uygulanır.eva poratif çiller chiller inverter  chill – simm çiller klima (bölgesel çiller(chiller) hizmeti verilmektedir. )oldukça sessiz çalışırlar.konforlu klimalardır. Montajı oldukça basittir.

Chiller ve su soğutma kulesi imalatı. İhtiyacınıza yönelik evaporatör, eşanjör imalatı. 7/24 Teknik Servis İmkanı. Hava soğutmalı chiller. Yerli İmalat Belgeli. Stoktan teslim imkanı. Modeller: Chiller Soğutma Grubu, Su Soğutma Kulelesi. İstanbul klima Servisi olarak aynı gün servis imkanı sağlamaktayız.

Klima Tamiri 2021