HEMEN ARA

0546 582 86 09

info@istanbulklimaservisim.com

Açılış saatleri

7 / 24 Acil Klima Hizmeti

İLETİŞİM

İstanbul’un Tüm Semtlerine 7/24 Klima Servisi Hizmetimiz Vardır.

Pirireis Mahallesi 2196 Sokak No:21 Esenyurt / İstanbul -Merkez Şube Avrupa Yakası

Göztepe İnci Sokak no 17 Dükkanda 5 Ataşehir Anadolu Yakası Merkez Şubesi

Fatih Şubesi -Bakırköy Şubesi – Avcılar Şubesi – Beylikdüzü Şubesi- Kartal Şubesi – Bahçelievler Şubesi – Beyoğlu şubesi – Beşiktaş Şubesi – Arnavutköy Şubesi – Başakşehir Şubesi – Üsküdar Şubesi – Silivri Şubesi – Büyükçekmece Şubesi ve 20 Ayrı servis bölgesi

 

info@istanbulklimaservisim.com

 

ESENYURT KLİMA SERVİSİ

Bölgesel olarak klima hizmeti klima bakımları klima tamir için size en yakın klima servisi olarak 7/24 kurumsal hizmet veriyoruz. Sektöründe uzaman personelleri ile faaliyet gösteren firmamız yılların verdiği tecrübelerini müşterileri ile paylaşmaktan gurur duymakta. Esenyurt Klima servis olarak tüm marka ve model klimalara montaj ve bakım alanında Esenyurt tüm bölgelerinde haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadromuzla ve size bir telefon kadar yakın her daim hizmetinizdeyiz. Cihazınızın bakımını yaptırarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Esenyurt Klima Servisi Bakımı yapılmayan klimalar sağlığınızı tehlikeye koymaktadır. Klimanızı bir yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak klimanızın ömrünü ve verimini uzatabilir, daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.
Klimanızın performanslı çalışabilmesi için klimanın düzgün ve standartlara uygun montaj yapılması çok çok önemlidir. Klima Montaj Konusunda yetersiz ustalarca yapılan montaj klimanızı ömrünü kısaltabilir, güvenliğinizi tehlikeye atabilir ve bazı kazalara neden olabilir. Esenyurt klima montaj servisi cihazınızın sökme(demontaj) ve kurulum(montaj) işlemlerinde bir telefon uzağınızdadır.
Klima montajı yer seçiminde iç üniteler için, montajlanacak yer su akan veya su fışkıracak bir tesisatın yakınında olmamalıdır. Gün ışığını doğrudan almayacak yer seçilmelidir. Rutubetli bir yere yerleştirilmemelidir. Ünitenin ağırlığını kaldıracak bir yere kurulması gerekir. Elektrik hattının ve boruların dış ünitenin kurulacağı yere yakın mesafede olması gereklidir. İletişim kurarak bizimle daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Esenyurt klima servisi olarak marka ayrımı yapmadan klima servis hizmeti sunmaktayız. Periyodik klima bakımlarınızı uygun fiyatlara yapıyoruz, yazın ya da kışın fark etmeksizin klima servisi tamir ve bakımını yapıyoruz. En erken aynı gün ya da bir gün sonra klima probleminizi gideriyoruz. Her hizmetimiz için 1 yıl garanti veriyor ve yıllık bakım anlaşmaları yapabiliyoruz. Vrf Klima arıza işlemlerinden Türkiye geneli Çalışmaktayız. İletişim İçin whatsapp numarası

0546 582 86 09

iletişim

Esenyurt Klima Montaj

Esenyurt Klima Tamir

Esenyurt Klima Bakımı

Kıraç klima servisi

Esenyurt Vrf Servisi

Esenyurt Vrf Bakımı

Esenyurt Vrf Tamir

Bağlarçeşme Klima Servisi

Haramidere Klima Servisi

Sanayi Tipi Klima Servisi

İstanbul Esenyurt