Telefon

0536-342-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7 / 24 Acil Klima Hizmeti

Hakkımızda bahsetmek gerekirse İstanbul bölgesi kurumsal ve Garantili Çalışan firmamız rakiplerinden üstün olarak anlaşmalı hizmet sağlamaktadır. İstanbul klima servisi Vrf sistemlerin montajı bakımını tamirini yapıyor bakım teklifleriyle üst düzey hizmet sağlıyor. Duvar tipi , salon tipi , kaset tipi , kanallı ( kaset tipi ) , Chiller , ısı pompası , Vrf , Vrs , Vrv ve Merkezi sistem olan klimaların Bakımı , Montajı , Tamiri (onarımı), Satış , ikinci el (2.el)  Klima Satışı gibi işlemleri yapan firmamız sizlere kurumsal hizmet sağlamaktadır. Garantili İşlem yapan firmamız parçalara 1 yıl garanti olanağı sunmaktadır.

Klima servisi hizmeti veren ekiplerimiz Büyükçekmece bölgesinde en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmek için 7/24 çalışmaktadır. Klimanızın gaz dolumlarını, klima arızalarını, Klima montajı ve daha birçok klima işlemlerini kurumsal firmamız uzman ekiplerimizin de desteği ile sizlere uygun fiyattan sunmaktadır. Klimanızın gazı bittiğinde klimanızdan verim alamazsınız. Klimanız ısıtma ve soğutma işlemini yapamaz ve çalışmaz. Klimaların gazı bittikçe klimanıza uygun gaz doldurularak sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanır. Gazı bitmediyse ve yine de arıza kodları veriyorsa yapılması gereken işinde uzman bir ekip çağırarak klimanızın arızasının ne olduğunu bulmak gerekir. Arıza verildiğinde yine de çalıştırılan klimalar bir süre sonra basit bir arıza olmaktan çıkar ve klimanızın diğer parçalarına da zarar verir. Bu zararın önüne geçmek için uzman ekiplerimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

7/24 KOMBİ | KLİMA BAKIM SERVİS İstanbul Klima Servisim Avcılar

Kombi Klima Servis Avcılar konusunda uzman ekiplerimizle sizlere özel klima ve kombi servisi hizmeti sunmaktayız. İstanbul Klima servis ile ilgili herhangi bir problem yaşarsanız bizimle iletişime geçiniz. İKS kombi tamir işleri için ve İKS kombi arıza kodları ile ilgili bize danışmanız yeterlidir.

İstanbul’un her ilçesine Klima ve Kombi servisi olarak günün her saati sizlere teknik destek hizmeti sunmaktadır.
İstanbul Klima Servisim kombi bakımı kış ayları gelmeden, yani eylül ve ekim aylarında yaptırmanızı tavsiye ederiz. Özellikle kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor ise problem var demektir. Uzun yıllar boyunca çalışan kombi ve peteklerin içerisindeki çamur tabakası, zamanla suyun sirkülasyon yapmasına engel olur. Özellikle petek bakımı yapılmamış cihazlarda sıkça karşılaşılan problemdir. Bu olay sizin doğal gaz faturanızın iki katı olmasını sağlar.

İstanbul Klima servisi olarak, hizmet verdiğimiz tüm ilçe ve semtlerde özel servis hizmeti sunmaktadır. 7/24 İstanbul Klima servis olarak biz ev ve iş yerlerindeki kombi ve klima cihazları periyodik olarak bakımını yapmaktayız. İstanbul servisi, ve bakımınızı zamanında ve uzman ekipler tarafından yapılırsa mağdur duruma kalmazsınız.

Kombinizi çalıştırdığınızda fatura da yüksek geliyor fakat ısınma problemi varsa petek tesisat temizliği yani radyatör temizliği yapılması gerekmektedir. Bu işlemi yaparken petekleri sökmeden, evinizin içerisi pislik ve çamur olmadan uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır.
Yapılan işlemler ve verilen garanti süreleri kendi servisimiz tarafından sağlanmaktadır.

 

kurumsal klima

garantili klima servisi

anlaşmalı klima

arçelik servis istanbul

kartal arçelik servisi

esenyurt demirdöküm kombi servisi

bakırköy arçelik klima servisi

kartal baymak servis

daikin maltepe

baymak kartal servisi

beyoğlu demirdöküm kombi servisi

bağcılar demirdöküm kombi servisi

bağcılar samsung klima servisi

demirdöküm kombi servisi esenyurt

mitsubishi klima servisi istanbul avrupa

baymak servis maltepe

baymak servis istanbul

klima servisi beylikdüzü

klima servisi istanbul

demirdöküm servis istanbul

demirdöküm kombi servisi fatih

maltepe baymak servis

arçelik feriköy servisi

demirdöküm kombi servisi istanbul

demirdöküm kombi servisi şişli

esenler baymak servisi

baymak kartal servis

vestel klima servis istanbul

eca kombi servis esenler

arçelik feriköy servis

kağıthane baymak servisi

vestel klima servis istanbul

demirdöküm servis kadıköy

beylikduzu klima servis

mitsubishi klima istanbul

şişli daikin klima servisi

arçelik servis gayrettepe

bayrampaşa arçelik klima servisi

sanyo servis istanbul anadolu yakası

alibeyköy vestel servisi

beylikdüzü klima montaj

vestel klima garanti

mecidiyeköy vestel servisi

daikin klima servisi istanbul

Hakkımızda

Hakkımızda

vestel servis alibeyköy