HEMEN ARA

0546 582 86 09

info@istanbulklimaservisim.com

Açılış saatleri

7 / 24 Acil Klima Hizmeti

Güneşli Klima Servisi 60.000 btu İstanbul Klima montaj İstanbul klima Servisi olarak Duvar tipi Klima servisi , Salon tipi klima servisi , Kaset tipi Klima Servisi ,Kanal tipi Klima Servisi , Vrf Klima servisi ve Merkezi sistem Klimalara hizmet sağlamaktayız. İstanbul Klima Servisi Arıza işlemleri 1 yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Klima servisi ekiplerimiz siz müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Firmamız Covid-19 sürecinde özellikle klima bakımlarının temizliğine ve hijyen kurallarına uygun şekilde bakım yapılmasına çok önem vermektedir. Klimanızın bakımı sağlıklı bir şekilde yapıldıktan sonra klimanızın gaz kontrolü de yapılmaktadır. Eğer gaz eksiği var ise uzman ekiplerimiz bilgi verir ve duruma göre klimanızın çalışması için gaz dolumu hassas teraziler ile ölçülerek fabrika ayarında klimanıza gaz dolumunu gerçekleştirirler. Küçükçekmece Klima Servisi veya Tamircisi olarak hizmet vermekteyiz.
Arıza işlemleri firmamız tarafından listelenmektedir. Klima Montajı Arıza işlemlerinden sonra olabilecek problemlerden dolayı firmamız müşterilerini çok önemsemektedir. Arıza işlemlerinde İstanbul geneli hizmet vermekteyiz. Vrf Klima arıza işlemlerinden Türkiye geneli Çalışmaktayız. İstanbul klima servis bakım işlemleri ilaçlan yapılmaktadır.
Dezenfektan işlemleri yapılıp teslim edilmektedir. İstanbul klima servisi montaj işlemleri firmamız tarafından 1 yıl Montaj garantili yapılmaktadır. Klima servisi gaz dolum işlemleri doğaya zarar vermeden kurumsal firmamız tarafından yapılmaktadır.
İstanbul Klima servisi olarak, hizmet verdiğimiz tüm ilçe ve semtlerde özel servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un her ilçesine Klima servisi olarak günün her saati sizlere teknik destek hizmeti sunmaktadır. İstanbul Klima servis ile ilgili herhangi bir problem yaşarsanız bizimle iletişime geçiniz. 

bölgesinde klima montajı hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte salon tipi kaset kanallı ve duvar tipi klimaların montajını yapmaktayız. Merkezi sistem klimalar Vrf veya vrv gibi cihazların montajını da yapmaktayız. Ev tipi klimalar olarak bilinen split veya multi split klimaların montajını 1 yıl garantili olarak yapmaktayız. Klima sökme takma hizmet veya klima yer değişimi hizmeti de vermekteyiz.

Klima Tamiri 2021