Telefon

0536-342-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7 / 24 Acil Klima Hizmeti

 

İstanbul Klima ServisiBosch Klima Servisi Kurumsal Hizmet sağlamaktayız. Klima bakım onarım Arıza işlemleri için randevu oluşturabilirsiniz Kurumsal Anlaşmalar için mail atabilirsiniz.
İstanbul Klima Servisi olarak Kurumsal klima hizmeti sağlamaktayız. Klima montaj Klima bakım Klima arıza Klima onarım işlemleri 7/24 ve acil olarak yapılmaktadır. Anlaşmalı kurumsal olan servisimiz İstanbul’un en iyi Klima Servisidir.
İstanbul Klima Servisi olarak Klima bakım işlemlerini titizlikle ve Pandemi kurallarınca özenle yapıyoruz.
Klima montaj işlemlerini için bizi arayın Klima montaj fiyatları için bize mail atabiliriz telefonla veya Whatsapp üzerinden fiyat alabilirsiniz.

BOSCH KLİMA ARIZA KODLARI

E1- ortam sensör arızası

E2- Dış serpantin sensör arızası

E3- iç serpantin sensör arızası

E4- Klima kompresör arızası

E5- Gaz yok..!

9.000 btu İstanbul Klima servisi
12.000 btu İstanbul Klima Servisi
18.000 btu İstanbul klima servisi
24.000 btu İstanbul klima servisi
48.000 btu İstanbul Klima servisi
60.000 btu İstanbul Klima servisi
İstanbul klima Servisi olarak Duvar tipi Klima servisi , Salon tipi klima servisi , Kaset tipi Klima Servisi ,Kanal tipi Klima Servisi , Vrf Klima servisi ve Merkezi sistem Klimalara hizmet sağlamaktayız.
İstanbul Klima Servisi Arıza işlemleri 1 yıl parça garantili olarak yapılmaktadır. Arıza işlemleri firmamız tarafından listelenmektedir. Arıza işlemlerinden sonra olabilecek problemlerden dolayı firmamız müşterilerini çok önemsemektedir. Arıza işlemlerinde İstanbul geneli hizmet vermekteyiz. Vrf Klima arıza işlemlerinden Türkiye geneli Çalışmaktayız.
İstanbul klima servis bakım işlemleri ilaçlan yapılmaktadır. Dezenfektan işlemleri yapılıp teslim edilmektedir.
İstanbul klima servisi montaj işlemleri firmamız tarafından 1 yıl Montaj garantili yapılmaktadır.
İstanbul klima servisi gaz dolum işlemleri doğaya zarar vermeden kurumsal firmamız tarafından yapılmaktadır.
İstanbul Klima servisi olarak, hizmet verdiğimiz tüm ilçe ve semtlerde özel servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un her ilçesine Klima ve Kombi servisi olarak günün her saati sizlere teknik destek hizmeti sunmaktadır. İstanbul Klima servis ile ilgili herhangi bir problem yaşarsanız bizimle iletişime geçiniz.

Klima Tamiri 2021