HEMEN ARA

0546 582 86 09

info@istanbulklimaservisim.com

Açılış saatleri

7 / 24 Acil Klima Hizmeti

Antalya Klima Servisi olarak 7 24 Hizmet Vermekteyiz.

Avcılar klima servisi olarak 7/24 ve acil servis olarak avcılar bölgesinde klima montaj klima bakım ve bununla birlikte klima tamir hizmetlerimiz mevcuttur. Garantili ve canlı desteğimiz ile müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Avcılar montaj servisi 9000 btu 12000 btu 18000 btu 24000btu ve 48000 klimaların montaj işlemlerini aynı gün servis ile yapıyoruz.

Avcılar Klima Servisi Kurumsal Hizmet sağlamaktayız. Klima bakım onarım Arıza işlemleri için randevu oluşturabilirsiniz veya Kurumsal Anlaşmalar için mail atabilirsiniz.
İstanbul Klima Servisi olarak Kurumsal klima hizmeti sağlamaktayız. Klima montaj Klima bakım Klima arıza Klima onarım işlemleri 7/24 ve bununla birlikte acil olarak yapılmaktadır. Anlaşmalı kurumsal olan servisimiz İstanbul’un en iyi Klima Servisidir.
İstanbul Klima Servisi olarak Klima bakım işlemlerini titizlikle ve Pandemi kurallarınca özenle yapıyoruz.

Klima montaj işlemlerini için bizi arayın Klima montaj fiyatları için bize mail atabilirsiniz telefonla veya Whatsapp üzerinden fiyat alabilirsiniz.
7.000 veya 9.000 btu İstanbul Klima servisi
12.000 veya 14.000 btu İstanbul Klima Servisi
18.000 btu İstanbul klima servisi
24.000 btu İstanbul klima servisi
48.000 btu İstanbul Klima servisi
60.000 veya 90.000 btu İstanbul Klima servisi
İstanbul klima Servisi olarak Duvar tipi Klima servisi , Salon tipi klima servisi , Kaset tipi Klima Servisi ,Kanal tipi Klima Servisi , Vrf Klima servisi ve bununla birlikte  Merkezi sistem Klimalara hizmet sağlamaktayız.

Avcılar Klima Tamircisi

antalya Klima Servisi Arıza işlemleri 1 yıl parça garantili olarak yapılmaktadır. Bununla birlikte Arızalar firmamız tarafından listelenmektedir.

Arıza bildirim işlemlerinden sonra olabilecek problemlerden dolayı firmamız müşterilerini çok önemsemektedir. Bu nedenle Arıza çözüm  işlemlerinde İstanbul geneli hizmet vermekteyiz. Vrf Klima arıza işlemlerinden Türkiye geneli Çalışmaktayız.

İstanbul klima servis bakım işlemleri ilaçlan yapılmaktadır bununla birlikte  Dezenfektan işlemleri yapılıp teslim edilmektedir.
İstanbul klima servisi montaj işlemleri firmamız tarafından 1 yıl Montaj garantili yapılmaktadır.

klima servisi gaz dolum işlemleri doğaya zarar vermeden ve kurumsal firmamız tarafından yapılmaktadır.

İstanbul Klima servisi olarak, hizmet verdiğimiz tüm ilçe ve semtlerde özel servis hizmeti sunmaktadır. Fakat İstanbul’un her ilçesine Klima ve Kombi servisi olarak günün her saati sizlere teknik destek hizmeti sunmaktadır. İstanbul Klima servis ile ilgili herhangi bir problem yaşarsanız bizimle iletişime geçiniz veya mail atınız.